Opublikowano: 2012-12-04

Startuje konkurs w ramach akcji „Tydzień dla Oszczędzania!”

Zapraszamy do udziału w konkursie w ramach akcji „Tydzień dla Oszczędzania!” organizowanym przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy oraz Fundację Think! Celem plebiscytu jest zgromadzenie wirtualnego miliona złotych w jak najkrótszym czasie. Czy podejmiecie wyzwanie i spróbujecie zbudować finansową fortunę? Konkurs rusza 6 grudnia i potrwa dwa tygodnie – do 20 grudnia. Aby wziąć w nim udział należy być uczniem szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej.

Życzymy powodzenia!

Opublikowano: 2012-12-04

Zakończenie konkursu w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego

2 grudnia  zakończył się konkurs realizowany w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego - programu Ministerstwa Skarbu Państwa.  Udział w nim wzięło ponad dwa tysiące osób.   Listę zwycięzców zostanie opublikowana już wkrótce, a już niedługo kolejna rozgrywka! 6 grudnia startujemy z nowym konkursem!  O szczegółach już wkrótce!

Opublikowano: 2012-11-18

Rozstrzygnięcie konkursu dla studentów

Lublin, Białystok i Gliwice. Z tych trzech miast pochodzą laureaci konkursu dla studentów "Pierwszy milion".

Tymczasem od 19 listopada do 2 grudnia trwa kolejny konkurs, tym razem w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego - programu Ministerstwa Skarbu Państwa, otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich.

Zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie dla studentów osiągnęła sukces zaciągając szybko kredyt gotówkowy na maksymalną wysokość, na jaką pozwalała jej zdolność kredytowa. Jednocześnie starała się utrzymywać na niskimi poziomie standard życia pilnując jednak, by nie popaśc w depresję. Wszystkie wypracowywane nadwyżki finansowe inwestowała w akcje spółek giełdowych oraz surowce, niekiedy przenosząc środki na lokatę bankową (w czasach dekoniunktury rynkowej).

Ranking nagrodzonych prezentuje się następująco:

MiejsceLoginTuraUczelnia
1Cząsteczka45Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
2Majkel45Uniwersytet w Białymstoku
3Mat45Politechnika Śląska
4Nanakin45Uniwersytet w Białymstoku
5Joanna46Uniwersytet w Białymstoku
6Obojętnie47Politechnika Warszawska
7Pawell50Uniwersytet Warszawski
8Figurant50Szkoła Główna Handlowa

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do startu w kolejnym konkursie. Ze zwycięzcami konkursu dla studentów będziemy kontaktować się w tym tygodniu w sprawie formalnego przekazania nagród.

Zadanie, które stawiamy przed Wami w kolejnym konkursie jest identyczne, co poprzednio - jak najszybciej osiągnąć milion zł.

Tym razem mogą startować wszyscy, którzy ukończyli 18 lat. Dodatkowo, aby wziąć udział w Konkursie należy zostać fanem Akcjonariatu Obywatelskiego na Facebooku. Wszystkie szczegóły proceduralne znajdują się w zakładce Konkurs w regulaminie.

Konkurs potrwa do 2 grudnia a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do udziału!