Opublikowano: 2012-11-05

Zakończenie konkursu dla studentów

Teraz do pracy przystąpi komisja konkursowa, która zweryfikuje liderów rankingu oraz ogłosi oficjalne wyniki konkursu. Kontakt z liderami odbędzie się za pośrednictwem skrzynki mailowej proszę zatem o sprawdzanie korespondencji.

Zwycięzca zostanie zaproszony na specjalną Uroczystość, która odbędzie się 20 listopada w Hotelu Radisson Blu w Warszawie.

Po dokonaniu podsumowania konkursu i niezbędnych przygotowaniach planujemy w ciągu najbliższych 2 tygodni uruchomić kolejny konkurs, tym razem otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Proszę śledzić informacje pojawiające się zarówno na stronie www, jak i na fanpage Gry Pierwszy milion.

Jeszcze raz dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy rewelacyjnych wyników.

Opublikowano: 2012-10-18

Sprawy organizacyjne

Pierwotnie 18 października miał zakończyć zmagania konkursowe. Ze względu na duże zainteresowanie projektem (ponad 5000 założonych kont) zdecydowaliśmy się wydłużyć go do 4 listopada.

Niestety nie wszyscy w sposób uczciwy dążą do osiągnięcia celu gry i zdobycia laurów w konkursie.

Od rozpoczęcia konkursu skasowano wiele kont w związku z naruszeniem par 3, pkt 4. regulaminu, który stanowi:

§3. Zasady Gry

4. Uczestnik Konkursu może posiadać wyłącznie jedno Konto. Naruszenie niniejszego warunku prowadzić będzie do wykluczenia Uczestnika Konkursu.

Do końca trwania rozgrywki będziemy szczegółowo badać każde podejrzenie założenia więcej niż jednego konta w ramach aplikacji.

Ponadto w dniu dzisiejszym zidentyfikowano bezprawne włamanie się do mechanizmu gry i wykorzystanie go do osiągnięcia wirtualnego miliona złotych w sposób, jaki nie jest możliwy podczas normalnej rozgrywki. Użytkownik, który tego dokonał został usunięty z konkursu.

Jednocześnie został wykryty jeden błąd w aplikacji, który niezwłocznie naprawiono. Osoba, która skorzystała z tej luki ma możliwość ponownego spróbowania swoich sił w konkursie.

Podjęte działania gwarantują wszystkim – zarówno, tym którzy do tej pory wzięli udział w rozgrywce, jak i nowym uczestnikom - równe szanse na zwycięstwo.

O wszelkich istotnych modyfikacjach oraz działaniach będziemy na bieżąco informować. Zachęcamy również do śledzenia naszego fanpage na Facebooku, gdzie pojawiają się ciekawostki dotyczące gry: http://www.facebook.com/GraPierwszyMilion.

Opublikowano: 2012-10-18

Nadal masz szansę na 5000 zł!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy być studentem i zagrać w „Pierwszy milion” - internetową symulację przygotowaną przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy.

Gra odzwierciedla codzienne życie dorosłego człowieka. Pozwala na zdobycie praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania usług bankowych, rynku kapitałowego
i innych produktów finansowych. Gracze poznają również długoterminowe skutki swoich wyborów, a także wpływ różnorodnych czynników ekonomiczno – społecznych
na  codzienne życie. Zdobyte w ten sposób umiejętności mogą zostać wykorzystane
w realnym świecie, przy podejmowaniu decyzji związanych z wyborem ścieżki edukacyjnej, budowaniem kariery, utrzymywaniem równowagi między pracą zawodową a życiem prywatnym  oraz inwestowaniem i oszczędzaniem własnych pieniędzy.

Wszystkich, którzy chcą dzielić się wrażeniami z gry oraz być na bieżące ze wszystkimi nowościami, zapraszamy na jej fanpage znajdujący się pod adresem http://www.facebook.com/GraPierwszyMilion.