Opublikowano: 2015-12-14

Ruszył konkurs "Pierwszy Milion" dla studentów UWM!

Do 10 stycznia 2016 r. studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie mogą wziąć udział w konkursie. Finał tradycyjnie rozegrany zostanie na żywo na uczelni 20 stycznia. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne! Nie czekaj, wejdź na uwm.gra.1milion.edu.pl i zagraj!

Opublikowano: 2015-12-04

Rusza kolejny konkurs "Pierwszy Milion"!

Już 14 grudnia rozpoczynamy konkurs "Pierwszy Milion" na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Finał odbędzie się na żywo 20 stycznia 2016 r. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Szczegóły już wkrótce!

Opublikowano: 2015-06-10

Kolejny konkurs „Pierwszy Milion” rozstrzygnięty

2 czerwca na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbył się finał konkursu „Pierwszy Milion”. Zwycięzcami konkursu „Pierwszy Milion” zostali Wiesława Wojtkowiak i Adrian Walota. W nagrodę otrzymali czek na 3000 zł. Drugie miejsce i 2000 zł zdobyli Joanna Ignaczak i Krystian Felis. Trzecie miejsce i nagrodę w wysokości 1000 zł wygrali Paulina Urbańska i Krzysztof Wójcik. Zwycięzcom gratulujemy!

X

Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.