Opublikowano: 2017-02-17

WIB zaprasza studentów do udziału w Konkursie „Milion na Bank“

Konkurs będzie miał charakter rozgrywki w ramach symulacji internetowej „Pierwszy Milion“. Do gry można zalogować się na stronie https://bde.gra.1milion.edu.plw terminach 27 lutego - 12 marca 2017 roku w dowolnym czasie. Zakończenie gry nastąpi 12 marca o godzinie 23.59.

Rozpoczynając wirtualne życie i stojąc u progu zawodowej kariery, gracz podejmuje pierwszą pracę i próbuje pomnażać samodzielnie zarobione pieniądze. Od tego, gdzie ulokuje swoją wolną gotówkę, będzie zależało, jaki poziom zysku wypracuje. Utrzymywanie kosztów życia na możliwie niskim poziomie przy maksymalnie wysokim standardzie życia to ideał, do którego każdy dąży. Jeśli gracz właściwie zainwestuje posiadane środki, to od skali zgromadzonych oszczędności będzie zależał poziom wypracowanego zysku.

Aby wygrać należy zrealizować cel gry, czyli osiągnąć majątek równy 1 milionowi złotych w jak najmniejszej liczbie rund. Stały podgląd sytuacji w grze pozwala kontrolować pozycję w stawce i poznać kwoty dzielące poszczególnych uczestników. Do gry można przystępować kilka razy i osiągać coraz lepsze wyniki.

W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich uczelni w Polsce. Aby stanąć w szranki i zdobyć cenne nagrody należy wejść na stronę konkursu www.wib.org.pl/milionnabank, zapoznać się z regulaminem, przejść do formularza rejestracyjnego i rozpocząć grę.

Nagrodzeni zostaną zwycięzcy w regionach, a spośród nich trójka najlepszych graczy otrzyma dodatkowo atrakcyjne nagrody finansowe. Rozdanie nagród nastąpi 28 marca w Warszawie podczas Kongresu Edukacji Finansowej 2017.

Opublikowano: 2016-11-21

Studenci ze Szczecina zdobywają pierwszy milion!

Studentów szczecińskich uczelni wyższych zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie gry Pierwszy Milion w dniach 21.11-16.12.2016 r. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne! Link do rejestracji. Zapraszamy do udziału!

Opublikowano: 2016-01-27

Konkurs "Pierwszy Milion" na SGH rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców konkursu "Pierwszy Milion" organizowanego w Szkole Głównej Handlowej. Pierwsze miejsce zajął Marek Cieślik, drugie Łukasz Jamiński, na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Przybylak. Wszyscy trzej gracze zdobyli wirtualny milion w 49. turze. O wygranej zdecydował zdobyty majątek. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne, kolejno 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł.

Zwycięzcom gratulujemy!

X

Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.