Aktualności

Opublikowano: 2016-01-11

Finał gry "Pierwszy Milion" na UWM!

Już 20 stycznia br. o godz. 10.00 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM (sala 102, I piętro) rozpocznie się finał gry "Pierwszy Milion" na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Każdy z sześciorga najlepszych graczy będzie musiał stworzyć dwuosobowy zespół, z którym zagra o nagrody pieniężne.

Finał konkursu organizowany jest w ramach konferencji "Kompetencje finansowe i wyzwania rynku pracy", kóra rozpocznie się o godz. 10.30 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM, w sali 102. W programie konferencji także konkurs wiedzy o finansach, prezentacja badań Fundacji Kronenberga pzy Citi Handlowy oraz debata "Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?". Po konferencji studenci UWM będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach kompetencyjnych "Rekrutacja bez tajemnic. Jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić”, podczas których dowiedzą się, jak poprawnie napisać CV czy jak zachować się na rozmowie rekrutacyjnej. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! 

Zapisy na warsztaty: warsztaty-rekrutacja@uwm.edu.pl

Potwierdzenia uczestnictwa w konferencji:  rejestracja_1milion@kronenberg.org.pl

Zapraszamy!

Opublikowano: 2015-12-14

Ruszył konkurs "Pierwszy Milion" dla studentów UWM!

Do 10 stycznia 2016 r. studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie mogą wziąć udział w konkursie. Finał tradycyjnie rozegrany zostanie na żywo na uczelni 20 stycznia. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne! Nie czekaj, wejdź na uwm.gra.1milion.edu.pl i zagraj!

Opublikowano: 2015-12-04

Rusza kolejny konkurs "Pierwszy Milion"!

Już 14 grudnia rozpoczynamy konkurs "Pierwszy Milion" na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Finał odbędzie się na żywo 20 stycznia 2016 r. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Szczegóły już wkrótce!

X

Informujemy, że serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.