Aktualności

Opublikowano: 2015-06-10

Kolejny konkurs „Pierwszy Milion” rozstrzygnięty

 

2 czerwca na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbył się finał konkursu „Pierwszy Milion”. Zwycięzcami konkursu „Pierwszy Milion” zostali Wiesława Wojtkowiak i Adrian Walota. W nagrodę otrzymali czek na 3000 zł. Drugie miejsce i 2000 zł zdobyli Joanna Ignaczak i Krystian Felis. Trzecie miejsce i nagrodę w wysokości 1000 zł wygrali Paulina Urbańska i Krzysztof Wójcik. Zwycięzcom gratulujemy!

Opublikowano: 2015-05-29

Debata i warsztaty "Rekrutacja bez tajemnic. Jak sprawić,żeby każdy chciał Cię zatrudnić"

Debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy” odbędzie się 2 czerwca o godz. 10.30 na Uniwersytecie Szczecińskim. Udział w wydarzeniu wezmą przedstawiciele uczelni, urzędu pracy, urzędu miasta, eksperci działu HR Citibank Europe Plc oraz konsultanci biznesowi, którzy spróbują wskazać kluczowe kwestie związane ze znalezieniem zatrudnienia. Wspólnie zastanowią się również, czy studenci są przygotowani do rozpoczęcia kariery zawodowej, jak pomaga im w tym system edukacji i czy warto założyć własną firmę.

 

- Od ponad roku na największych uczelniach w całej Polsce organizujemy warsztaty i debaty, które  poruszają kwestie dotyczące każdego młodego człowieka. Dotychczas wydarzenia te łącznie zgromadziły ponad 500 studentów, którzy zdobyli praktyczną wiedzę na temat tego, w jaki sposób skutecznie poszukiwać zatrudnienia. – powiedział Krzysztof Kaczmar, Prezes Zarządu Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy.

 

Po debacie studenci będą mogli wziąć udział w warsztatach kompetencyjnych „Rekrutacja bez tajemnic. Jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić”. Poprowadzi je ekspert z działu rekrutacji Citibank Europe Plc, który wskaże studentom, na co zwraca uwagę pracodawca czytając CV oraz podpowie, jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy i Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają studentów do udziału w bezpłatnym wydarzeniu.

Start – 2. czerwca 2015 r. o godz. 10:30

 

Opublikowano: 2015-05-20

Finał konkursu "Pierwszy Milion" już 2 czerwca!

Zakończył się pierwszy etap gry "Pierwszy Milion" rozegrany na Uniwersytecie Szczecińskim. Zapraszamy na finał, w którym 2 czerwca o godz. 10.00 zmierzy się siedem zespołów. Na żywo będą rywalizować o nagrody pieniężne!  

X

Informujemy, że serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.