Opublikowano: 2015-05-15

Jeszcze tylko do poniedziałku!

Jeszcze tylko do poniedziałk, do godz. 12.00 można wziąć udział w konkursie "Pierwszy Milion"! Wystarczy zarejestrować się na https://wzieu.gra.1milion.edu.pl Do zgarnięcia nagrody pieniężne! Jeśli jesteś studentem Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, graj!

Opublikowano: 2015-05-13

Konkurs dla studentów Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczcińskiego

Został niecały tydzień, by wziąć udział w konkursie „Pierwszy Milion”! Wystarczy zarejestrować się na wzieu.gra.1milion.edu.pl

Do zgarnięcia nagrody pienieżne!

Opublikowano: 2015-04-23

Już niedługo rusza kolejny konkurs!

4 maja br. rozpocznie się konkurs „Pierwszy Milion” dla studentów Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Finał odbędzie się na żywo 2 czerwca br. Na zwycięzców czekają nagrody!

Szczegóły już wkrótce!