Opublikowano: 2015-01-02

Kolejne konkursy Pierwszy Milion już wkrótce!

W kolejnych miesiącach planujemy następne konkursy na uczelniach w całym kraju. Szczegółowe informacje będą pojawiać się na bieżąco na  stronie internetowej oraz na naszym fanpage'u

Opublikowano: 2014-12-08

Konkurs na Uniwersytecie Śląskim - zakończony

4 grudnia w Auli im. Kazimierza Lepszego rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach studenci rozegrali finał konkursu Pierwszy Milion. Trzy najlepsze drużyny otrzymały nagrody pieniężne – zwycięzcy 3000 zł, zdobywcy drugiego miejsca 2000zł, zaś trzeciego 1000 zł.  Podczas finału gry odbyła się debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy”, w której eksperci z zakresu rynku pracy oraz przedstawiciele uczelni debatowali na temat tego, czy studenci są gotowi do rozpoczęcia kariery zawodowej, jak ich w tym wspiera uczelnia i czy warto założyć własną firmę.

Opublikowano: 2014-11-27

Drugi etap konkursu już 4 grudnia!

Zapraszamy na drugi etap który odbędzie się na żywo 4 grudnia br. w Auli im. Kazimierza Lepszego rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.