Opublikowano: 2014-11-25

Konkurs "Pierwszy Milion" dla studentów Uniwersytetu Śląskiego

Zostały niecałe 24 godziny, by wziąć udział w konkursie "Pierwszy Milion". W ramach pierwszego etapu można grać do 26 listopada do godz. 15.00. Drugi, finałowy etap zostanie rozegrany na żywo 4 grudnia br. w Auli im. Kazimierza Lepszego rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ci, którzy osiągną wysokie wyniki, ale nie zakwalifikują się do finału, będą mogli wziąć udział w konkursie z wiedzy o finansach, w którym również czekają atrakcyjne nagrody!

Opublikowano: 2014-11-20

Konkurs "Pierwszy Milion" dla studentów Uniwersytetu Śląskiego trwa!

Został niecały tydzień, by wziąć udział w konkursie "Pierwszy Milion" i wygrać nagrody pieniężne! Pula nagród to 6 000 zł. Pierwszy etap konkursu zakończy się 26 listopada (środa) o godz. 15:00. Najlepsi gracze zostaną zakwalifikowani do finału drużynowego, który odbędzie się na żywo 4 grudnia o godz. 11.00 w Auli Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Szczegóły konkursu i zasady gry w finale znajdują się w Regulaminie.

Opublikowano: 2014-11-07

Konkurs "Pierwszy Milion" dla studentów Uniwersytetu Śląskiego

Pierwszy etap ma charakter indywidualny i potrwa od 12 do 26 listopada do godz. 15.00 Siedmioro najlepszych studentów zakwalifikuje się do finału, który rozegrany zostanie na żywo 4 grudnia o godz. 11 w Auli Uniwersytetu Śląskiego. By zmierzyć się w finale każdy z graczy będzie musiał stworzyć dwuosobowy zespół, który będzie rywalizował o nagrody pieniężne.